Connect with us

Стојанов: Беласица ја посветува победата на прерано починатиот навивач (ФОТО)

Беласица оствари победа (2-0) над Детонит на стартот од третиот круг на натпреварувањето во Втората лига Исток. Струмичани го задржаа курсот во борбата за пласман во...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook