Connect with us

Пријателски мечеви: Триумфи на Шкендија, Брегалница и Македонија ЃП

Паузата во првенството поради репрезентативните настапи, најголем дел од прволигашките и второлигашките клубови ја пополнија со пријателски натпревари. Шкендија го победи Гостивар со 1-0, а стрелец...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook