Connect with us

Васоски: Порано бевме конкуренти за титулата, ние сега сме последни, ќе се бориме прoтив Шкендија (ВИДЕО)

Некогаш големо дерби, дега дуел на аспирант на титулата и последно пласираниот тим. Ова е ситуацијата во пресрет на дуелот меѓу Вардар и Шкендија утре. Поради...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook