Connect with us

Вардар нема време за недоразбирања, излезе со официјално соопштение за сагата со Бешикташ

Македонскиот фудбалски клуб Вардар испадна со официјално соопштение околку недоразбирањето со Бешикташ. Се се случи откако нашиот најтрофеен клуб објави соработка со најтрофејната екипа на Турција,...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook