Connect with us

Манев: Ќе биде тешко во Ѓорче Петров, но посакуваме позитивен резултат

Брегалница ја очекува второ последовно гостување во Првата македонска фудбалска лига. По ремито против Струга ТЛ, сега штипскиот прволигаш ќе гостува кај Македонија ЃП, тимот кој...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook