Connect with us

Де Бур одбра 34 Холанѓани кандидати за ЕП: Депај, Де Јонг, Де Лихт, Вајналдум…

Селекторот на Холандија, Франк де Бур, го објави поширокиот список од 34 фудбалери што ќе конкурираат за 26 места во селекцијата која е ривал на Македонија...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook