Connect with us

Брера во меч со седум гола загуби од Беитар

Македонскиот прволигаш Брера доживеа пораз (3-4) против Беитар во голеадата во Правец, Бугарија. Тимот на тренерот Бојан Круљ игра офанзивен фудбал и постигнува голови, но очигледно...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook