Connect with us

ФК Пелистер: Судењето на Јосип Бартон беше срамно, грубо сме оштетени

Македонскиот второлигаш Пелистер се жали на делењето на правдата на денешниот дерби натпревар против Воска во Охрид. “Пелистерци” загубија со 2-1, а потоа испратија соопштение за...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook