Connect with us

Њукасл го исфрли Сити од Лига Купот, Ливерпул, Челси и Арсенал одат понатаму (ВИДЕО)

Њукасл успеа да го победи европскиот и англиски шампион Манчестер Сити со 1-0 и го елиминира од Лига купот на Англија. Стрелец на победничкиот гол за...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook