Connect with us

Серафимов се збогува со Залагерсег, пред трансфер во МОЛ Фехервар

Maкедонскиот дефанзивец Никола Серафимов дефинитивно го напушта Залагерсег и според најавите треба да реализира трансфер во МОЛ Фехервар. Тој имаше одлична сезона во дресот на Залагерсег,...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook