Connect with us

Силекс го потврди доаѓањето на Мухарем Трако од Сараево

Мкедонскиот прволигаш Силекс го потврди новото засилување за пролетниот дел од сезоната во Првата македонска лига. Станува збор за Мухарем Трако, 20 – годишен дефанзивец кој...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook