Connect with us

Македонија ЃП го претстави Кристијан Стојкоски

Македонскиот прволигаш Македонија ЃП го презентираше Кристијан Стојкоски. Довчерашниот капитен на Работнички одлучи да ја прифати понудата на “лавовите” и се врати во Ѓорче Петров. Камбекот...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook