Connect with us

Поради реновирање на теренот: Шкупи во Куманово ќе биде домаќин на Брегалница

Македонскиот прволигаш Шкупи објави дека натпреварот против Брегалница како домаќин ќе го игра на стадионот на Башкими во Куманово. В недела, продолжуваат активностите во Првата фудбалска...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook