Connect with us

Захариевски: Ремито со Ренова е најреалниот епилог

Ренова издржа со фудбалер помалку на гостувањето во Струга и освои многу важен бод. Тренерот на домашниот тим, Срѓан Захариевски, вели дека поделбата на бодовите е...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook