Connect with us

Соопштение од ФК Гостивар: Нашите фанови не се хулигани, гостите од Воска се провокатори

Фудбалскиот второлигаш Гостивар даде одговор на обвинувањата на Воска за инцидентот кој се случи на трибините на дербито од петтото коло во Втората лига. Според Гостивар,...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook