Connect with us

Академија Пандев со убедлив триумф против ЦСКА Софија

Македонскиот прволигаш Академија Пандев оствари убедлив триумф (4-0) над ЦСКА Софија на денешниот пријателски натпревар во Анталија. Струмичани беа ефикасни и заслужено стигнаа до победата. Стрелци...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook