Connect with us

Подгответе се за Европско…Симнете си „македонска“ позадина за телефон (ФОТО)

Се ближи Европското првенство и тоа ќе биде посебно доживување за македонските фанови. Фудбалската репрезентација на Македонија ќе го има првиот историски настап и се во...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook