Connect with us

Гостивар ја потврди разделбата со Дерелиоглу, нов тренер е Мурат Дабан

Македонскиот второлигаш Гостивар со нов тренер ќе се обиде да ја оствари целта и да се пласира во елитата. Досегашниот стратег Октај Дерелиоглу замина од Гостивар,...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook