Connect with us

Македонија У17 ја “торпедираше” Андора, но ги заврши квалификациите за ЕП

Македонската репрезентација до 17 години ги заврши настапите на квалификацискиот турнир во Ирска. Денеска ја совладавме селекцијата на Андора со 6:0 и со четири бодови ги...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook