Connect with us

МАКФУДБАЛ – ТИМ НА 22.КОЛО ВО ПРВАТА ЛИГА !

Работнички доминантно го победи Шкупи, Пелистер славеше и на трет меч по ред, а Шкендија веќе 180 минути нема постигнато гол. Вардар извлече реми дома против...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook