Connect with us

Страшна трагедија: Загинаа 45 Македонци во автобуска несреќа во Бугарија (ВИДЕО)

Најмалку 45 патници и возачот загинa во македонски автобус во Бугарија, јавуваат бугарските медиуми. Автобусот сообраќал од Истанбул кон Скопје. Несреќата ја преживеале седум луѓе. Според...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook