Connect with us

Сенев: Очекувам триумф на Кит-Го над Слога на домашен терен

Петтопласираниот во Втора лига, Кит-Го го пречекува тимот на Слога Виница во Пехчево во сабота. Екипата на Трајче Сенев ќе мора да цели на триумф фоколку...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook