Connect with us

Футсал: Македонија во група со Португалија, Холандија и со Андора во квалификациите за ЕВРО 2026

Футсал репрезентацијата на Македонија ги доби ривалите во квалификациите за УЕФА футсал ЕВРО 2026. Нашиот национален тим се најде во групата 7 со селекциите на Португалија,...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook