Connect with us

Вардар Неготино по пенал-драма во Втора лига, заедно со Тетекс и со Башкими

Вардар Неготино по голема драма и изведување пенали успеа да се врати во Втората лига, откако со 4-3 по ударите од белата точка го совлади Новаци....

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook