Connect with us

Младиот Лука Војнески беше на проба во Слован Братислава

Младиот македонски фудбалер Лука Војнески ќе се обиде да направи трансфер во Словачка. Тој во изминатиот период беше на проба во словачкиот прволигаш Слован Братислава. Тој...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook