Connect with us

Тетекс се засили со Жоглев и со Богдановски

Македонскиот второлигаш Тетекс ги објави првите две засилувања за вториот дел од сезоната. Тетовскиот клуб го потврди доаѓањето на 22-годишниот Стефан Богдановски од редовите на Кадино....

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook