Connect with us

Феноменален гол на Квадрадо директно од корнер (ВИДЕО)

Колумбискиот интернационалец Хуан Квадрадо изведе магија на мечот против Џенова. Тој во деветтата минута постигна гол директно од корнер и на спектакуларен начин го надмудри Салваторе Сиригу.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови