Connect with us

Партнерката со автомобил му ја прегази ногата на Хесе Родригез (ВИДЕО)

Поранешниот напаѓач на Реал Мадрид и на Пари Сен Жермен, Хесе Родригез, настрада по жестоката кавга со партнерката Аура Руиз. Револтирана, таа влегла во автомобилот и со полна брзина му го прегазила стапалото, откако претходно заедно биле на концерт во Гран Канарија Арена.

Хесе и Аура водат турбулентен живот, а тој сега настапува за Лас Палмас.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови