Connect with us

Меси ќе игра за Интер Мајами? На крајот, сопругата Антонела го бира следниот клуб

Аргентинскиот напаѓач Лионел Меси одлучил да ја продолжи кариерата во американскиот Интер Мајами. Иако е сѐ уште неофицијално, сепак, одлуката ја донела неговата сопруга Антонела Рокуцо....

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook