Connect with us

Убав гол на Несторовски на разделбата со Удинезе (ВИДЕО)

Илија Несторовски е врвен стрелец и кога ќе добие минутажа, знае да ја искористи. Тој се запиша во листата на стрелците за тимот на Удинезе на гостувањето кај Салернитана.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови