Connect with us

Тео Хернандез го постигна најубавиот гол во Серија А (ВИДЕО)

Фудбалерот на Милан, Тео Хернандез, го постигна најубавиот гол за изминатата сезона во Серија А. Тој на мечот против Аталанта мина 60 метри и на крајот ја затресе противничката мрежа.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови