Connect with us

Сон плаче…чекај да удрам едно селфи (ВИДЕО)

Гана славеше против Јужна Кореја со 3-2, а првата ѕвезда на поразената селекција Хјонг – Мин Сон, крајот го дочека во солзи.


Вистински хит беше обидот на тренерот на Гана да направи селфи за спомен со него, додека Сон плаче…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови