Connect with us

Женските селекции до 17 и до 19 години ги добија ривалите во квалификациите за ЕП

На денешното извлекување во седиштето на УЕФА, беа извлечени групите за квалификациите за пласман на Европско првенство за жени до 17 и до 19 години. Македонските...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook