Connect with us

Остварен е првиот фудбалски трансфер со биткоини

Остварен е првиот историски фудбалски трансфер со биткоини. Некогашниот фудбалер на Реал Мадрид, Давид Барал, кој сега игра за третолигашот во Шпанија, Интер Мадрид, познат и...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook