Connect with us

МАКФУДБАЛ – ТИМ НА 17.КОЛО ВО ВТОРИТЕ ЛИГИ!

Брегалница со пресврт стигна до победа од 2-1 против Победа, Тиквеш беше поубедлив (3-0) против Росоман, а и Скопје со триумф (2-1) над Дрита го чува...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook