Connect with us

Барса го декласира Бетис, деби голови за Жоао Феликс и за Жоао Кансело (ВИДЕО)

Барселона го декласира Бетис со 5-0. Португалскиот интернационалец Жоао Феликс го постигна деби голот за каталонскиот тим и донесе водство во 25.минута, а седум минути погоди Роберт Левандовски.

Во второто полувреме стрелаа и Феран Торес, Рафиња и Жоао Кансело.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови