Connect with us

Вардар го промовираше спотот за песната „Гордоста на градот“ (ВИДЕО)

Најтрофејниот македонски клуб Вардар денеска објави спот за песната „Гордоста на градот“ која е создадена од членови на неколку музички бендови кои со ова дело ја искажаа својата поврзаност кон „црвено-црните“.


Ова треба да биде уште еден поттик за фудбалерите и стручниот штаб да ја исполнат целта на клубот за опстанок во елитата.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови