Connect with us

Трагедија во семејството на Васоски, вардарци без шефот во Струга

Вардар на натпреварот против Струга Трим Лум ќе биде без шефот на стручниот штаб Александар Васоски. Тој поради трагедија во семејството овојпат нема да може да одговори на обврските. Како што информираат од најтрофејниот клуб, Васоски преживува тешки моменти поради смртта на неговиот татко.

Тимот на дуелот во Струга ќе го водат неговите асистенти.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови