Connect with us

Работнички – Шкупи одложено, останатите мечеви се во тек

Натпреварот од четвртфиналето на Купот на Македонија меѓу Работнички и Шкупи денеска нема да се одигра поради лоши временски услови, објави домаќинот ФК Работнички.

Останатите три натпревари се играат, со почеток од 13 часот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови