Connect with us

Македонците покажаа како ќе се радуваат кога ќе дадат гол на ЕВРО (ФОТО)

Дај гол, дај гол…Македонија е комплетно подготвена за дебито на европските првенства. Тренинзите се комплетирани, тактиката е речиси разработена, а фудбалерите подготвија фото-пози за радост кога ќе ја затресат противничката мрежа. Да се надеваме дека ќе има многу голови и радости…Погледнете како дел од репрезентативците ја замислија својата радост по постигнат гол на ЕВРО…

Advertisement

Facebook

Тимови