Connect with us

Франческо Тоти си ја ќари Мис Италија 2021 (ФОТО)

Легендарниот капитен на Рома, Франческо Тоти, има нова жена во животот, открија медиумите во Италија. Toa е Клаудија Мота, која беше избрана за Мис на Италија 2021 година.

Неодамна русокосата убавица раскина со најпопуларниот италијански готвач Симоне Ругати. Пред една година Тоти се разведе од сопругата Илари Блази.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови