Connect with us

Уште две засилувања за Струга ТЛ

Струга Трим Лум пред почетокот на вториот дел од сезоната доведе уште две нови имиња во составот. Албан Сулејмани ќе го засили нападот на стружани, а во средниот ред ново име е Анџело Демај.

Струга Трим Лум в недела на домашен терен го пречекува тимот на Работнички во првото пролетно коло.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови