Connect with us

Шкендија се загреа за пресметката со Рига (ФОТО)

Фудбалерите на Шкендија го одржаа официјалниот тренинг во пресрет на утрешниот меч со Рига во второто коло од Конферциската лига на УЕФА. Избраниците на Ернест Ѓока се решени да одиграат многу подобро отколку на дуелите со Мура во квалификациите на ЛШ.

Advertisement

Facebook

Тимови