Connect with us

„Романтичарите“ мотивирани за успех во Струмица (ФОТО)

Академија Пандев и Работнички утре ќе го отворат пролетниот дел од првенството во Првата фудбалска лига. „Романтичарите“ делуваат подготвени за пролетните предизвици. 

Тимот на Александар Влахо го одработи последниот тренинг и отпатува во карантин во Струмица, во пресрет на дуелот со Академија Пандев.

„Позитивна атмосфера, максимален фокус и мотиви да се оствари успех“, порачуваат од таборот на Работнички.

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови