Connect with us

Го личи Елмас во „Армани“: Наполи со нов имиџ во новата сезона од Серија А (ФОТО)

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас е манекен на Армани. Одлично изгледа новиот дрес на Наполи кој е изработен од „Емпорио Армани“.

„Наполитанците“ решија да воведат нов имиџ откако заврши соработката со спортскиот бренд „Капа“.

Advertisement

Facebook

Тимови