Connect with us

Џака им го „покажа“ на Србите, а тие тргнаа да го тепаат (ВИДЕО)

Дуелите меѓу Швајцарија и Србија не можат без инциденти. По водството на Швајцарците од 3-2, во еден момент се изроди инцидент.

Гранит Џака, кој е мајстор за провокавии, им го „покажа“ пенисот на Србите, а целата клупа за резерви влета во терен за да го тепа. За среќа, не се случи и голем инцидент.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови