Connect with us

МАКФУДБАЛ – Тим на 17. коло во Втората лига!

Натпреварите од 17. коло во второлигашката конкуренција дефинитивно ги одбележа дерби пресметката на Истокот меѓу Борец и Кит Го – Пехчево која им припадна на велешани....

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook