Connect with us

Си успеал – кога ќе ти важи потписот како на Роналдињо (ВИДЕО)

Волшебникот Роналдињо ја заврши кариерата, но неговата магија продолжува и понатаму. Бразилскиот ас деновиве е на одмор во Мајами, а и таму дели постојано автограми. Има и посебно убави за потпис.

Велат, си успеал – кога ќе ти важи потписот како на Роналдињо…

Advertisement

Facebook

Тимови