Connect with us

Шкупи подготви изненадување за Санта Клара (ФОТО)

Шкупи е пред голем предизвик, дуелот со Санта Клара ќе биде вистинско искушение, но тренерот Гоце Седлоски подготви изненадување за гостите од Португалија.

Јасно е дека ќе треба сите да го дадат максимумот за да се слави против португалскиот состав.

Advertisement

Facebook

Тимови