Connect with us

Седлоски стартуваше со работа во Работнички (ФОТО)

Новиот тренер Гоце Седлоски стартуваше со работа во Работнички. Тој денеска го одржа првиот тренинг со “романтичарите”. Во стручниот штаб на Седлоски се и Сашо Поповски, Тони Мегленски и Матеј Миленков.

Работнички в недела во Куманово ќе одигра пријателски натпревар против Башкими.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови